Tellimus
 PRO business - 199 eur (komplekt 5 istet)
Mudeli istmekatted ECO  nahast (STRONG).  Kulumiskindlus 50 000 korda.Vastupidav ja kerge materjal. Keskmine kasutusiga 3-5 aasta.Istmekatted ei sega AIRBAGi tööd. Muster: romb,classic,sport. Valmistatakse konkreetse sõiduki istmete järgi.Paigaldamine istme peaele. Istmekate paigaldatakse spetsiaalsete konksudega.
Garantii 2 aasta
 PRO lux - al.349 eur (komplekt 5 istet)
LUX istmekatted Saksa nahast (Schweitzer BMW).  Elegantne, paks ja meeldiv puudutusele nahk. Keskmine kasutusiga 5-10 aasta. Kulumiskindlus 200 000 korda. Hoolikalt ja täpsustatud ning korrata konkreetse automudeli istmete anatoomiat. Istmekatted ei sega AIRBAGi tööd. Võimalus valida muster ja oma  disain - +50 eur: Alcantara vahetükk .rombi kujuline, kahekordne rombi kujuline, kärgstruktuur, sport triibulised ja muud. Garantii 5 aasta
 PRO premium - al.249 eur (komplekt 5 istet)
Kvaliteetsed istmekatted ECO nahast (FIAT).  Keskmine kasutusiga 3-5 aasta. Kulumiskindlus 70 000 korda. Hoolikalt ja täpsustatud ning korrata  konkreetse automudeli istmete anatoomiat. Istmekatted ei sega AIRBAGi tööd. Võimalus valida muster ja oma  disain - +30 eur: Alcantara vahetükk .rombi kujuline, kahekordne rombi kujuline, kärgstruktuur, sport triibulised ja muud.
Garantii al. 2 aasta
 PRO nahatamine - al.399 eur ( 5 istet)
Istmete nahatamine. Kunstnahk (Nappa). Absoluutne analoog pärisnahk. Keskmine kasutusiga 7-10 aasta. Kulumiskindlus 250 000 korda. Vana polstri demonteerimine ja uue toote tootmine. Võimalus valida muster ja oma  disain - +50 eur: Alcantara vahetükk .rombi kujuline, kahekordne rombi kujuline, kärgstruktuur, sport triibulised ja muud.
Garantii 5 aasta